Posts by xJacek

110 z 74pozycji

Nabożeństwa Różańcowe w październiku 2018

przez xJacek

Dzień miesiąca Dzień tygodnia Część różańca Prowadzący 1. Poniedziałek Radosne K.Ż.R. Borowe 2. Wtorek Światła Grupa J. Bugaj 3. Środa Bolesne Kościół Domowy 4. Czwartek Chwalebne Grupa M. Rutkowskiej 5. Piątek Radosne Grupa J. Ostrowskiej 6. Sobota Światła K.Ż.R. Łanięta 7. Niedziela Bolesne K.Ż.R. Wiktorowo 8. Poniedziałek Chwalebne p. Katechetka 9. Wtorek Radosne Grupa J. […]

Przesłanie II Synodu Młodych Diecezji Płockiej

przez xJacek

Rok: 2018 Autor: Mazowiecka młodzież, zgromadzona na II Synodzie Młodych   1. „Będziesz słuchał głosu Pana, Boga twego, przestrzegając jego poleceń i postanowień” (Pwt 10,10). Wezwania Słowa Bożego brzmią przez wieki. W 450. rocznicę śmierci św. Stanisława Kostki, w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odpowiadamy na „głos Pana”, gromadząc się na II Synodzie Młodych […]

DEKRET O UDZIELENIU DYSPENSY OD OBOWIĄZKU ZACHOWANIA WSTRZEMIĘŹLIWOŚCI OD POKARMÓW MIĘSNYCH W DNIU 4 MAJA 2018

przez xJacek

Biorąc pod uwagę dobro duchowe wiernych, mając na względzie kann. 1251 i 1245 Kodeksu Prawa Kanonicznego, w myśl kan. 87 § 1 Kodeksu Prawa Kanonicznego udzielam dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych w dniu 4 maja br. (piątek) wszystkim wiernym diecezji płockiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie diecezji […]

Peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki

przez xJacek

Peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki w Parafii św. Dominika w Krzynowłodze Małej                     29 IV Niedziela godz. 11.30      Msza Św. Powitanie relikwii godz. 15.00      Koronka do Miłosierdzia Bożego godz. 15.30      Różaniec cz. I godz. 16.30      Różaniec cz. II godz. 18.00      Czuwanie młodzieży                    30 IV Poniedziałek godz. 9.00         Czuwanie dzieci godz. 10.00      […]

ADORACJA KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA WIELKI PIĄTEK

przez xJacek

8:00-9:00 – K.Ż. Chmieleń 9:00-10:00 – K.Ż.R. Borowe 10:00-11:00 – K.Ż.R. Krzynowłoga Mała 11:00-12:00 – K.Ż.R. Łanięta + Morawy 12:00-13:00 – K.Ż.R. Rudno Jeziorowe 13:00-14:00 – K.ŻR. Wiktorowo

Adoracja Grobu Pana Jezusa – 2018 r.

przez xJacek

              Wielki Piątek Godz. 17:00      SKR + ul. Mławska Godz. 18:00      Wiśniówek Godz. 19:00       Łanięta Godz. 20:00       Łoje Godz. 21:00       Marianowo Godz. 22:00       Morawy Godz. 23:00       Ostrowe             Wielka Sobota Godz. 0:00          Piastowo Godz. 1:00          Rudno Jeziorowe Godz. 2:00          Rudno Kmiece Godz. 3:00          Wiktorowo Godz. 4:00          Zbrochy Godz. 5:00          Borowe Godz. 6:00          Bystre, Kłódki, […]