Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 19-25 lutego 2018 r.

 

     Poniedziałek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska greg. (19)

godz. 15.30 + Antonii Nożyński – pogrz.

godz. 16.00 + Elżbieta Burdyńska – od KPRM

 

Wtorek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska greg. (20)

godz. 15.30 + Marianna i Konstanty Roman

godz. 16.00 + Andrzej Kuskowski

 

Środa

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska greg. (21)

godz. 15.30 + Grzegorz Bruździak – pogrz.

godz. 16.00 + Janina Chmielińska od Małgorzata Dęby z dziećmi i wnukami

 

Czwartek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska greg. (22)

godz. 15.30   + Iwona Jankowska – pogrz.

godz. 16.00 + Marta Mżygłód

 

 

Piątek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska greg.(23)

godz. 15.30 + Janina i Lucjan Szymańscy, Józef Sosnowski

godz. 16.30 + Zdzisław Cichowski r. śm.

 

Sobota

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska greg. (24)

godz. 15.30 +Teresa Sztraube – 5 r. śm.

godz. 16.00 + Antonii Nożyńśki – pogrz.

 

Niedziela

godz. 8.30   + Apolonia i Wacław Miecznikowscy

godz. 8.30   + Żaneta Pszczółkowska greg. (25)

godz. 11.30 + Jadwiga (26 r. śm) i Mieczysław Chmielewscy

 

++++++++++++++++++++++++++++++++

Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 12-18 II 2018 r.

Poniedziałek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska – greg. 12

godz. 15.30 + Miranda Sosnowska – pogrz.

godz. 16.00 + Janina Chmielińska – od nauczycieli i pracowników SP Krzynowłoga Mała

Wtorek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska – greg. 13

godz. 15.30 + Antoni Nożyński – pogrz.

godz. 16.00 + Jerzy Chodkowski

Środa Popielcowa

godz. 8.30   + Żaneta Pszczółkowska – greg. 14

godz. 11.30 + Mirosław i Miranda Sosnowscy i c. r.  Sosnowskich

godz. 16.00 + Lucyna, Józef , Stanisław i Danuta Bugaj

Czwartek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska – greg. 15

godz. 15.30 + Stefania Kwiatkowska – 18 r.śm.

godz. 16.00 + Marianna i Franciszek Winniccy

Piątek

godz. 8.00   + Żaneta Pszczółkowska – greg. 16

godz. 8.00  + Grzegorz Bruździak – pogrz.

godz. 16.00 Droga Krzyżowa

godz. 16.30 + Józef Roman – r. śm., Grzegorz Zawadzki

Sobota

godz. 7.30   + Antoni Nożyński – pogrz.

godz. 15.30 + Tadeusz Chmieliński – 30 dzień pogrz.

godz. 16.00 + Żaneta Pszczółkowska – greg. 17

Niedziela

godz. 8.30   + Genowefa Chmielińska

godz. 8.30   + Żaneta Pszczółkowska – greg. 18

godz. 11.30 + Jerzy i Stanisław Humięccy