Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 25-31 V 2020

                     Poniedziałek

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – pogrz.

godz. 17.30 + Eugeniusz, Jadwiga, Zdzisław Czapliccy (r. śm. Jadwigi)

godz.18.00  + Bożena Dęby – z okazji Dnia Matki

                        Wtorek

godz. 8.00   + Halina Żmijewska – z okazji Dnia Matki

godz. 17.30             + Barbara Kucharczyk – pogrz.

godz. 18.00 + Janina Chmielewska, Czesława Smolińska – z okazji Dnia Matki

                           Środa

godz. 17.30  + Genowefa Marcinkowska – pogrz

godz. 17.30 + Zofia Jaworska – pogrz.

godz. 18.00 + Teresa Sztraube

                       Czwartek

godz. 8.00   + Marianna Rudzińska – pogrz.

godz. 17.30 + Krystyna Krajewska – pogrz.

godz. 18.00 + Aniela i Teodor Bobińscy

                        Piątek

godz. 17.30 + Zofia Jaworska – pogrz.

godz. 17.30 + Janina Borowa – pogrz.

godz. 18.00 Dziękczynno-błagalna w int. dzieci i wnuków

                         Sobota                     

godz. 17.30 + Izydor Szymański – pogrz.

godz. 17.30 + Walentyna i Remigiusz Chmielińscy

godz. 18.00 O błog. Boże dla Krystyny i Tadeusza w 49 r. ślubu

                        Niedziela

godz. 08.30 + Henryka i Stanisław Szczepkowscy

godz. 10.00 + Stanisława i Władysław Rudzińścy

godz. 11.30  + Bonifacy Roman – 15 r. śm.


Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 18-24 V 2020

                           Poniedziałek

godz. 17.30 + Marianna Rudzińska – pogrz.

godz. 17.30 +Zofia Jaworska – pogrz.

godz.18.00  O błog. Boże dla Krystyny i Czesława w 50 r. ślubu.

                        Wtorek

godz. 8.00   + Krystyna Krajewska – pogrz.

godz. 17.30 + Janina Borowa – pogrz.

godz. 18.00 + Weronika Roman – od KPRM

                  Środa

godz. 17.30  +Barbara Kucharczyk – pogrz

godz. 17.30 +Zofia Jaworska – pogrz.

godz. 18.00 +Izydor Szymański – pogrz.

                 Czwartek

godz. 8.00   +Danuta Leśniewska – pogrz.

godz. 17.30 +Edmund Rzewnicki – pogrz.

godz. 18.00 +Iwona Jankowska                                                                     

                Piątek

godz. 8.00   +Weronika Roman

godz. 17.30 +Zofia Jaworska – pogrz.

godz. 18.00 +Walery Adamiak – r. śm.

                Sobota                     

godz. 8.00   + Stanisław Szymański – 20 r. śm.

godz. 17.30 +Marianna Łączyńska – pogrz.

godz. 18.00 + Anna i Wincenty Michalscy, dz-wie Michalscy

                  Niedziela

godz. 08.30 +Józef Malinowski – 5 r. śm.

godz. 10.00 +Elżbieta Olszewska – 2 r. śm.

godz. 11.30  KŻR Rudno Jeziorowe