Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 26. 06 – 02. 07. 2017 r.

 

Poniedziałek

godz. 7.30     + Dariusz Jędrzejczyk – pogrz.

godz. 17.30   + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 18.00   + Władysław Burdyński

 

           Wtorek

godz. 8.00     + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30   + Wita i Seweryn Olszewscy

godz. 18.00   + Władysława i Władysław Łada

 

Środa

godz. 8.00     + Maria i Paweł Pszczółkowscy

godz. 8.00     + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30   + Eleonora i c-r-na Morawskich

godz. 18.00   + Kazimierz Czarzasty – rocz. śm.

 

Czwartek

godz. 8.30     + Czesława i Wincenty Ostrowscy rocz. śm.

godz. 8.30     + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 12.00   Rudno- Msza św. Odpustowa

godz. 17.30   + Anna i Zygmunt Żmijewscy

godz. 18.00   + Paweł Gadomski – imieninowa

 

Piątek

godz.  8.00    + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30   + Stanisław Zarański – pogrz.

godz. 18.00   + Witold Cichowski – rocz. śm.

 

Sobota

godz. 8.00     + Dariusz Jaworski – rocz. śm.

godz. 17.30   + Janina Ulatowska, Elżbieta i Anastazy Ulatowscy, Walentyna i Wacław

Zalewscy, c. r Zalewskich

godz. 18.00   + Jan i zmarli z r-ny Chmielińskich

 

    Niedziela

godz. 8.30     +  Zygmunt Roman c-r Roman i Leśnikowskich

godz. 11.30   W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji Trwam, Koła

Przyjaciół Radia Maryja oraz Podwórkowych Kółek Różańcowych

———————————————————————————————————————

Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 19-25 VI 2017 r.

 

Poniedziałek

godz. 8.00   + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30 + Henryka i Marceli Łojewscy

godz. 18.00 + Dariusz Jędrzejczyk – pogrz.

 

Wtorek

godz. 8.00   + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30 + Natalia Kacprzak – pogrz.

godz. 18.00 + Zenobia i Henryk Janowscy, Tadeusz Czaplicki

 

Środa

godz. 8.00   + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30 + Stanisław Zarański – pogrz.

godz. 18.00 + Marianna i Witold Tańscy – 3 r. śm. Witolda

 

Czwartek

godz. 8.00   + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30 + Wacław Stryjewski – 5 r. śm.

godz. 17.30 + Stanisław i Czesława Keczmerscy

godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże dla rolników z Krzynowłogi Małej

 

Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

godz. 9.00   Zakończenie roku szkolnego

godz. 17.30 + Piotr Alfred Rudziński – greg.

godz. 17.30 + Czesław Czaplicki – 40 r. śm.

godz. 18.00 + Rajmund Gazda, Zenobiusz Wierzbicki

 

Sobota Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

godz. 8.00   + Joanna i Jan Kłoskowscy

godz. 17.00 ślub

godz. 18.00 + Janina Chmielewska, Janina Smolińska

godz. 18.00 + Piotr Alfred Rudziński – greg.

 

         Niedziela

godz. 8.30   +  Barbara Kawiecka – 1 r. śm.

godz. 8.30   O błogosławieństwo Boże dla Ireny i Zenona w 30 r. ślubu

godz. 11.30 + Natalia Szatkowska – 3 r. śm., Kazimierz i Stanisław Szatkowscy

godz. 11.30 + Piotr Alfred Rudziński – greg.

___________________________________________________

Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 12-18 VI 2017 r.

 

     Poniedziałek

godz. 8.00   + Piotr Alfred Rudziński – greg. (12)

godz. 17.30 O zdrowie dla Wacława

godz. 18.00 + Dariusz Jędrzejczyk – pogrz.

 

Wtorek

godz. 8.00   + Helena, Lucjan, Stanisław i Stefan Majkowscy

godz. 8.30 + Piotr Alfred Rudziński – greg. (13)

godz. 17.30 + Antoni Zawadzki – rocz. śm.

godz. 18.00 + Helena i Antoni Obłuda

 

Środa

godz. 8.00   + Stanisław Zarański – pogrz.

godz. 17.30 + Piotr Alfred Rudziński – greg. (14)

godz. 18.00 + Natalia Kacprzak – pogrz.

 

    Czwartek Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

godz. 8.30   + Marianna i Franciszek Winniccy

godz. 8.30   + Piotr Alfred Rudziński – greg. (15)

godz. 11.30 za parafian

 

Piątek

godz. 8.00   + Tomasz Gałęziewski – pogrz.

godz. 17.30 + Józefa i Marian Żmijewscy w 18 rocz. śm. Mariana

godz. 18.00 + Piotr Alfred Rudziński – greg. (16)

 

Sobota

godz. 8.00   + Piotr Alfred Rudziński – greg. (17)

godz. 14.00 Poświęcenie pól – Wiktorowo

godz. 17.30 + Eugeniusz Bielski, Halina i Edmund Wójciccy

godz. 18.00 + Remigiusz Rączkiewicz i Tadeusz Rączkiewicz

 

    Niedziela

godz. 8.30   + Józefa i Marian Żmijewscy

godz. 8.30   + Piotr Alfred Rudziński – greg. (18)

godz. 11.30 + Aniela i Gustaw Gadomscy

godz. 13.00 Poświęcenie pól – Łoje i Zbrochy