Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 14-20 IX 2020

                        Poniedziałek

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – greg.

godz.17.30  + Irena i Waldemar Guzdaj

godz. 18.00 + Marianna i Henryk Humięccy Jerzy i Stanisław Humięccy Adolfa i Bronisław Bracisiewicz

 

                        Wtorek

godz. 8.00   + Zofia Jaworska  – greg.

godz. 17.30 + cr. Borowych

godz. 18.00  + Marianna i Franciszek Winniccy

 

                   Środa

godz. 8.00   + Stefania Fidurska

godz. 17.30  + Zofia Jaworka – greg.

godz. 18.00 + Marianna i Witold (10 r. Marianny ) Tańscy, rodzice Tańscy i Ejzak

 

                Czwartek

godz. 8.00 + Izydor Szymański – pogrz.

godz. 17.30 + Zofia Jaworska – greg.

godz. 18.00 + Edmund i Barbara Maćkowscy

 

                    Piątek

godz. 8.00   + Weronika Roman – pogrz.

godz. 17.30 + Elżbieta i Kazimierz Fronczek

godz. 18.00 + Zofia Jaworska – greg.

 

                   Sobota                     

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – greg.

godz. 17.30  + Alfred Rudziński

godz. 18.00 + Daniela Roman

 

                   Niedziela

godz. 08.30 + Henryka i Henryk Malinowscy

godz. 08:30  + Zofia Jaworska – greg.

godz. 11.30   O Błog. Boże i opiekę MB w rodzinie Szemplińskich

godz.11.30    KŻR Borowe


Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 7 – 13 IX 2020

 

                        Poniedziałek

godz. 8.00   + Izydor Szymański – pogrz.

godz. 15.00  + Tadeusz i Wiesław i Józef Nadrowscy

godz.17.30  + Zofia Jaworska – greg.

godz. 18.00 + Edmund Rzewnicki –pogrz.

 

                        Wtorek

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – greg.

godz. 17.30 + Genowefa Ludwika Bronisława Niskich i  c.r. Niskich

godz. 18.00  + Halina Żmijewska – r.śm.

 

                       Środa

godz. 8.00   + Weronika Roman – pogrz.

godz. 17.30  + Lucyna Stryjewska – od koła Kombatantów z Rzegnowa

godz. 18.00 + Zofia Jaworska – greg.

 

                    Czwartek

godz. 8.00   + Lucyna Stryjewska – pogrz.

godz. 17.30 + Jadwiga i Stefan Mikołajewscy

godz. 18.00 + Zofia Jaworska – greg.

 

                      Piątek

godz. 8.00   + Aniceta Gadomska – pogrz.

godz. 17.30 + Marek Rdziwonka od Rady Ped. i pracowników szkoły

godz. 18.00 + Zofia Jaworska – greg.

 

 

                   Sobota                     

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – greg.

godz. 16.30   ślub

godz. 17.30   + Anna i Wincenty Michalscy dziadkowie Tymińscy

godz. 18.00 + o Błogosławieństwo Boże dla Katarzyny i Kamila Chmielińskich w 5 r. ślubu

 

                  Niedziela

godz. 08.30 + Janina i Stanisław i Mirosław Wata

godz. 11.30 + Rajmund Nowosielski

godz.11.30  + Zofia Jaworska – greg.


Intencje Mszy Świętych

w tygodniu 31 VIII – 6 IX 2020

 Poniedziałek

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – pogrz.

godz.17.30  + Alfred Chodkowski  – od koła kombatantów z Rzęgnowa

godz. 18.00 + Rajmund i Marianna Gazda

                        Wtorek

godz. 8.00   + Izydor Szymański – pogrz.

godz. 17.30 + Stanisław Zarzycki – pogrz.

godz. 18.00  + Zofia Jaworska – greg.

Środa

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – greg.

godz. 17.30  + Tadeusz Łada, Eugeniusz Piotrowski

godz. 18.00 + Stefan Słomkowski – imieninowa

Czwartek

godz. 8.00               + Edmund Rzewnicki – pogrz.

godz. 17.30 + Zofia Jaworska – greg.

godz. 18.00 + Marianna i Jan Moszczyńscy 

Piątek

godz. 7.30   + Zofia Jaworska – greg.

godz. 17.00  ślub

godz. 18.00 + Eugenia i Ludwik Sobol

godz. 18.00 + Weronika Roman – pogrz.

Sobota                     

godz. 8.00   + Zofia Jaworska – greg.

godz. 17.00             +Jerzy Kulesza – pogrz.

godz. 17.00 + Mieczysław (15 rocznica śmierci) i Jadwiga Chmielewscy

godz. 18.00 ślub

Niedziela

godz. 08.30 + Arkadiusz Glinka rocznica śmierci

godz. 11.30 + Zofia Jaworska – greg.

godz.11.30  W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja, Koła Przyjaciół Radia Maryja
                        oraz Podwórkowych Kółek Różańcowych